A jeśli mam alergię, czy mogę przyjść na bezpłatny okres próbny?

Po uzupełnieniu rzęs swędzą mnie powieki, co to jest? W tym przypadku może to być alergia, która pojawia się, gdy osoba jest nieco słaba. Jeśli jesteś alergikiem lub boisz się alergii, to nie problem dzięki bezpłatnej konsultacji, w której na każde oko nakładamy 2-3 rzęsy gratis, gdzie ten test dowie się, czy naprawdę jesteś uczulona na skład, który klej zawiera. Jeśli wszystko będzie w porządku, do kompletu dołożę rzęsy. Jeśli pojawi się reakcja alergiczna, zdejmę rzęsy w ciągu 10 minut. Usuwany jest specjalnym preparatem, który usuwa tylko wydłużone rzęsy, a nie Twoje własne

  1. Jeśli okaże się, że jesteś uczulony, to żaden problem. Mam dla Was klej, który jest dla alergików, ale jego wadą jest krótsza trwałość rzęs.
  2. Po wyczesaniu futro z norek jest czyszczone i poddawane skomplikowanej obróbce. Algi norek nadają się zatem również dla alergików.
  3. Ustalimy termin i na każde oko nałożymy tylko 10 rzęs.

Odpadają mi rzęsy, czy robię coś złego?

Z moich osobistych i ogólnych doświadczeń wynika, że ​​są kleje, które nie pasują do każdego, ale przekonamy się, kiedy po raz pierwszy zaaplikujemy rzęsy. Może się zdarzyć, że masz tłustą skórę lub stosujesz kremy, płyny do demakijażu, kredki, cienie, które zawierają olejki i inne nieodpowiednie preparaty, rozpuszczając spoiny między klejem Twojej rzęsy a tzw. sztuczną algą i tym samym logicznie te preparaty się rozpuszczają klej, który skleja twoje rzęsy sztucznymi rzęsami, a twoje rzęsy nie przetrwają. naturalne sposoby urodowe

Dlatego wskazane jest sprawdzenie zawartości wszystkich produktów w domu. Ponadto możliwe jest, że klej po prostu Ci nie odpowiada, każdy z nas jest inny i dlatego automatycznie oddaję Ci 1 tydzień za darmo w ramach reklamacji, gdzie wypróbujemy inny rodzaj kleju. Co więcej, odporność na klej może się rozwinąć po długim noszeniu rzęs, polecam tutaj zrobić sobie przerwę.

Jeśli jednak złożysz reklamację na kolejny wniosek w uzupełnieniu dłuższym niż tydzień, reklamacja nie zostanie uwzględniona. Jeśli klej jest zły, to może się zdarzyć i nie dowiem się inaczej niż dzięki Tobie (o czym przekonasz się w ciągu pierwszych kilku dni, że naprawdę masz rzęsy bez rzęs) i powiesz mi po 3 tygodniach biorę to automatycznie jako nieważna skarga.

CZY MOGĘ UŻYWAĆ CZARNEGO TUSZU, OŁÓWEK I CIENI NA TAK ROZSZERZONE ALGI?

W przypadku makijażu rzęs nie trzeba już nakładać maskarą. Jeśli nadal chcesz je założyć, używaj tylko zakupionych u mnie kosmetyków (tusze, kredki, cienie). NIGDY NIE UŻYWAJ WODOODPORNEGO tuszu do rzęs. Podczas używania wodoodpornego tuszu do rzęs, nałożone glony ulegną zniszczeniu i należy je natychmiast usunąć. Wszystkie polecane i testowane przeze mnie produkty można znaleźć tutaj w katalogu.

CZY ROZSZERZENIE ALG USZKODZI WŁASNE ALGI, CZY APLIKACJA JEST BOLESNA?

Ta metoda wydłużania w żaden sposób nie obciąża naturalnych glonów, które przechodzą cykl wzrostu aż do wypadnięcia, a następnie do zmiany. Po uzupełnieniu nowo wyrosłe rzęsy ponownie się wydłużają i cykl się powtarza. Nałożenie na rzęsy metody rzęs jest bezbolesne i odprężające. Czy mogę kąpać się, pływać, ćwiczyć lub chodzić do sauny i solarium, kiedy mam przedłużane rzęsy?

Wszystkie te czynności możesz wykonać z przedłużonymi rzęsami. Zalecamy tylko rzadsze odwiedzanie sauny. Wynika to z możliwego poluzowania stawów. W solarium glony nie tracą koloru. Możesz także popływać w basenie lub nurkować z przedłużonymi rzęsami. Możesz po prostu robić, co chcesz.

Jako ochronę podczas tych czynności zalecamy zakup specjalnej przezroczystej bazy, która chroni wydłużone rzęsy przed wilgocią, tłuszczem i zabrudzeniami. Przedłuża żywotność rzęs i dodaje jedwabistego połysku. Używaj tej podstawowej ochrony co 2-3 dni. Myjesz go co noc ciepłą wodą.

Czy mogę samodzielnie usunąć rzęsy, aby wypadły?

Nigdy nie próbuj samodzielnie usuwać wydłużonych rzęs ani pozwolić im same wypaść. Może spowodować nieodwracalne uszkodzenie twoich własnych rzęs.

  1. Jeśli chcesz usunąć glony, skontaktuj się ze mną, a zorganizujemy usunięcie.
  2. Czy mogę wybrać długość i grubość rzęs przedłużanych rzęs?
  3. Tak, mam dużo rzęs, rodzajów, mocnych stron, długości i krzywizn, dzięki czemu mogę zadowolić każdą klientkę. Wszystko mam na stanie. Oczywiście doradzę klientce długość i grubość rzęs w oparciu o ich naturalne rzęsy.
  4. Czy mogę zastosować metodę rzęs na rzęsę?

Nie, nawet najlepsza stylistka nie potrafi przedłużyć rzęs na własnych rzęsach. Jak wybrać pożądany wygląd? Polecam osobistą konsultację, kiedy pokażę Ci moją pracę, zaproponuję kształt rzęs zgodnie z Twoimi rzęsami i kształtem twarzy. Głównym celem jest sprawienie, abyś był szczęśliwy.Polecane produkty, które można kupić u mnie w sklepie! Zadbaj o swoje rzęsy: Relaksacja bez zmarszczek to szeroka gama produktów, które zostały specjalnie opracowane do pracy z przedłużaniem rzęs. Posiadam oczyszczający żel do oczu, tusz do rzęs, eliksiry (serum na wzrost alg), eyeliner..

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz