Aktualizowana na bieżąco mapa zachorowań na koronawirusa

Aktualna mapa przypadków zakażenia na chorobę koronawirusową udostępniana jest w serwisie onkologicznym Zwrotnik Raka. Zakażenie w szybkim tempie rozprzestrzenia się we wszystkich krajach, w tym także w Polsce. W związku z tym nie jest czymś dziwnym, że osoby z grup ryzyka mają podawane informacje systematycznie. I0 to właśnie do tej grupy wliczają się pacjenci onkologiczni. Za pośrednictwem aplikacji ArcGIS umożliwione jest kontrolowanie statystyk zarażonych chorych w konkretnych krajach oraz częściach świata.

Z mapy można korzystać bez kłopotu, gdyż jest czytelna, a w jej lewym górnym rogu umieszczony jest button, umożliwiający przybliżenie i oddalenie grafik. Zaprezentowana mapa zachorowań na koronawirusa zaktualizowana jest parę razy dziennie. Z tego powodu internauci, jacy na nią zaglądają mają gwarancję, że uzyskają dostęp do wyłącznie merytorycznych treści. Na mapie uwzględnione są wyłącznie oficjalnie potwierdzone jednostki. Można także sprawdzać liczbę pacjentów, jacy wyzdrowieli, jak i liczbę przypadków śmiertelnych. Każdy może więc sprawdzić, gdzie występuje koronawirus i obeznać się ze szczegółowymi danymi statystycznymi. Dodatkowo, osoby zaglądające na portal mogą zajrzeć do zakładki koronawirus a nowotwór.

Dzięki niej są poinformowani, w jaki sposób mają na co dzień postępować, żeby unikać ryzyka zachorowania. Odczytując mapkę na bieżąco można dostrzec, gdzie na terenie Europy jest największa liczba przypadków. Dodatkowo, można także ocenić jak sytuacja prezentuje się na całym świecie. Niestety, aktualnie koronawirus rozprzestrzenił się już wszędzie.

Aktualizacja mapy, w odniesieniu do kolejnych parametrów pokazuje, że we wszystkich krajach zachorowało już nieco więcej niż pół miliona ludzi, a liczba zgonów w wyniku koronawirusa wyniosła mniej więcej dwadzieścia pięć tysięcy. Wyzdrowiało około sto dwadzieścia pięć tysięcy osób. Liczba osób zakażonych koronawirusem na terenie Polski wynosi więcej niż tysiąc dwieście osób. Statystyki należy sprawdzać systematycznie, gdyż prędko ulegają zmianom.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz