Bluapple – oszczędność pieniędzy i żywności

Jednym z problemów cywilizacyjnych z którymi zmagamy się na co dzień jest masowe wyrzucanie żywności. Wiele europejskich krajów zmaga się z tym problemem. Niestety polskie rodziny są w czołówce tych krajów, które wyrzucają największe ilości jedzenia.

Głównym problemem jest to, że nikt z nas nie lubi marnować czasu na codzienne zakupy. Jest wiele sposobów jak radzić sobie z tym problemem. Do najprostszych należy racjonalne robienie zakupów. Z każdej strony atakuje nas marketing, który skłania nas do kupowania jak największej ilości zakupów. Polacy są nauczeni robienia zakupów na zapas. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby część z kupowanych artykułów nie lądowała w koszu.

Marnujemy żywność na potęgę

Szacuje się, że przeciętna polska rodzina marnuje żywność na kwotę ponad 2.5 tysiąca złotych. Według badań do najczęściej lądujących produktów w koszu jest pieczywo, warzywa i owoce oraz wędliny.

Amerykańska jakość w twoim domu

Stosunkowo nowym rozwiązaniem na polskim rynku są produkty Bluapple. Są to produkty dobrze znane i sprawdzone na rynkach zagranicznych. Artykuły Bluapple są opanierowane i produkowane w stanach zjednoczonych. Zamawiając produkty na stronie oficjalnego dystrybutora klient ma pewność, że zamówiony towar spełnia wszystkie normy jakościowe oraz jest bezpieczny w użytkowaniu.

Twoje warzywa i owoce zawsze świeże

Działanie produktów Bluapple jest bardzo proste i polega na przedłużeniu świeżości warzyw i owoców które znajdują się w otoczeniu pojemników. Pojemniki Bluapple zawierają wkłady składające się z pyłu wulkanicznego, który eliminuje wydzielany przez warzywa i owoce gaz powodujący ich przejrzewanie.

Ekologiczny skład

Atutem produktów jest ekologiczny skład. Wkład jest w pełni ekologiczny. Po skończeniu swojego działania (działa aż 3 miesiące) może być użyty jako naturalny nawóz do kwiatów.

Na stronie internetowej dystrybutora możemy wybrać wariant dostosowany do własnych potrzeb. Możemy sięgnąć po pakiet startowy zawierający dwa wkłady, jak i zapas na cały rok. Produkty Bluapple są rozwiązaniem tanim i sprawdzonym, za podstawowy pakiet zapłacimy niecałe 70 zł, które pozwoli nam się cieszyć na długi czas świeżymi i smacznymi owocami i warzywami.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz