Chcesz poczuć się jak król – Jedź do Lwowa!

Jeśli zastanawiasz się nad tym, gdzie mógłbyś spędzić kolejne wakacje czy wolny weekend powinieneś pomyśleć o Lwowie. Piękne stare miasto cechujące się renesansową i barokową architekturą jest warte zobaczenia.

Korzystny kurs hrywny – atrakcyjny dla turystów.

Choć w związku ze swoją historią bywa podobne do miast w Polsce, nieporównywalnie kuszącym staje się fakt, że masz możliwość za niewiarygodnie niższą cenę uzyskać tam wiele rzeczy, atrakcji i przyjemności. W związku z wydarzeniami na przestrzeni ostatnich lat kurs hrywny – waluty Ukrainy, znacznie spadł. Właśnie z tego powodu ceny, które mamy we Lwowie są średnio 2 lub 3 razy mniejsze niż te, jakie możemy spotkać w Polsce! Na Ukrainie zarabianie 300 złotych MIESIĘCZNIE naprawdę nikogo nie dziwi. Ponadto za to naprawdę da się przeżyć. Jeśli ktoś ma możliwość zarabiać w złotówkach, a wydawać w hrywnach może spokojnie żyć jak przysłowiowy król. Za to ile miałbyś w jednym z naszych miast wydać na mieszkanie, spokojnie możesz utrzymać wysoki poziom życia w tym mieście przez miesiąc. W zasadzie nie ma produktów czy usług, które mogłyby być porównywalne cenowo między nami i naszymi sąsiadami. Powiedzmy sobie na przykład o tym, że spokojnie można wynająć w okolicach centrum kawalerkę za 60 złotych za dobę! Czy jest to możliwe u nas?

Ceny zachęcają do aktywnego poznawania miasta.

Wszędzie za przystępną cenę możesz dostać się taksówką. Szczególnie wart odwiedzenia jest tutaj przecież Cmentarz Orląt Lwowskich. Wiele miejsc jednak znajduje się w ścisłym centrum. Dzięki temu spokojnie masz masę możliwości chodząc jedynie piechotą. Wycieczki do Lwowa z biurem Kresy.com coraz częściej przypominają wyjazd do innego miasta z udogodnieniami dla turystów, ponieważ jakość usług turystycznych ciągle tam rośnie. Spokojnie w większości miejsc zapłacisz kartą, raczej bez problemu jesteś w stanie odnaleźć miejsce z darmowym Wi-Fi, w lokalach i punktach turystycznych właściwie wszystko jesteś w stanie ustalić szczegółowo w języku angielskim lub polskim. Interesujące jest to, że działa tutaj aktywowane Polskie Radio Lwów, które nadaje również kilka godzin w tygodniu w języku polskim.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz