Ekwipunek hotelu – modnie oraz pomysłowo

Beton jest ostatnio bardzo modny w designie aranżów wnętrz. Jest to materiał, który można łatwo utrzymać w czystości. Dodaje też rewelacyjnego charakteru pomieszczeniom. Chodzi bo o coś z pogranicza surowej stylizacji i krystalicznej czystości. Beton przeważnie stosuje się w kuchni, zastępuje on zwykle drewniany czy też plastikowy blat szafek kuchennych. Niejednokrotnie wolno też go spotkać w łazienkach jako obudowę wanny czy nawet w formie betonowej umywalki. W łazience i w kuchni prezentuje się właściwie efektownie, jednak betonowe mogą być także barki na alkohol. Beton bo nie zakłada wcale, że coś jest nieeleganckie, wręcz przeciwnie. Betonowy barek na alkohol jest pupilem designerów.

Jak najbardziej forma, kształt oraz kolor zależy tylko oraz wyłącznie od właściciela barku. Niezwykle ważną wiadomością dla wszystkich, którzy decydują się na dzisiejszy betonowy barek jest to, że beton wolno barwić. Wydaje się niemniej jednak, że najogromniejszą popularnością cieszą się barki betonowe w kolorze naturalnym, czyli szarym – tu rekomendujemy też Browin szynkowar. Betonowy barek na alkohol wolno samemu opracować, co daje gigantyczne pole do popisu i pozwala na zaspokojenie wszystkich swoich potrzeb. Najlepiej beton przedstawia się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, wskutek tego także barek jest z reguły ozdobą salonu. Z betonowym barkiem prawidłowo będą wyglądać wszelkiego typu szarości i biel.

Co poniektórzy decydują się na wyeksponowanie samego barku na białej, błyszczącej ścianie. Efekt jest w samej rzeczy powalający. Różnorodne są także wielkości. Niekiedy barek wygląda jak kilkustopniowa półka na książki, gdzie poukładane są trunki w różnych butelkach. Nieraz zaś kształtem przypomina stół. Betonowy barek ma obowiązek być zaprojektowany tak, żeby służył przez lata, bowiem betonu nie przestawi się tak łatwo jak drewnianego barku, jest to raczej mebel stały. Surowy design oraz oszczędność w stylizacji pokoje daje pole do popisu w wyborze dodatków. Jednakże najogromniejszą ozdobą tego betonowego mebla powinny być kolorowe trunki.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz