Firmy korzystające z usług firmy BIOS

Przedsiębiorstwa robiące użytek z świadczeń firmy BIOS to sporo podmiotów. Są to: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie, obiekty publiczne.

Usługi dezynfekcja deratyzacja dedykowane są również dla klientów indywidualnych. Każda z nich zawsze wykonana jest skutecznie i bezpiecznie. Lata doświadczeń wskazują, że usługi powiązane z dezynfekowaniem, związane z dezynsekcją oraz usługi usuwania szkodników dedykowane przedsiębiorcom są częściej wykonywane aniżeli dla klientów indywidualnych. Ekologiczne, skuteczne i bezpieczne – pozwolą pozbyć się gryzoni. wpływają na czystość w zakładzie pracy albo umożliwiają radzić ze skutkami zalania domu.

Eksperci z BIOS uczestniczą w szkoleniach, dlatego zawsze wykonują wszystko na najwyższym poziomie. Cennik ustalany jest na spersonalizowanych zasadach. Od dwudziestu lat BIOS zachowuje pozycję lidera na rynku. Każda dezynfekcja przywraca czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. Kiedy zaś klient prywatny lub biznesowy będzie zmagać się z uciążliwymi owadami, może skorzystać z usługi dezynsekcji. Katalog świadczeń zawiera też deratyzację.

Wszyscy specjaliści znają sposoby odnoszących się do konkretnych zakresów i usługi realizują wzorcowo. W ofercie dodatkowo znajdują się: usuwanie gniazd os i szerszeni, zwalczanie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usunięcie alergenów, zwalczanie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie obiektów. Alergeny usunięte są przy wykorzystaniu nowoczesnej techniki Allergoff PRO. To pozwala zneutralizować alergeny kurzu. Jest to skuteczne nawet na 6 miesięcy, co ma znaczenie dla alergików. Nic dziwnego, że liczba klientów wzrasta.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz