Gadżety z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku, idealnie nadające się do celów marketingowych

Gadżety z nadrukiem sitodrukowym, idealnie nadające się do celów promocyjnych są jedną z profili działania firmy Terraprinting. Często klienci decydują się na to, by nadruki takie były zrobione na torbach. Nadruki wykonywane na torbach za pomocą sitodruku są nie tylko efektywne, ale również solidne. Wszystkie akcesoria dostępne są w atrakcyjnej cenie. Co ważne, torby w czasie eksploatacji będą odporne na działanie promieni UV a także na wodę. Przyjmowane do realizacji są średnie oraz duże nakłady, przy wykorzystaniu karuzeli ręcznych a także półautomatycznych.

Kwota wyznaczona jest na podstawie spersonalizowanych przesłanek i wpływają na nią: nakład, ilość kolorów w projekcie, wymiar nadruku a także projekt graficzny. Chwilę po tym, jak klient udzieli ekspertom z drukarni dokładnych informacji na temat zamówienia, dopasują oni: optymalną technikę wykonania, typ farby a także podłoże. Propozycja usług firmy poza torbami zawiera w dodatku druk naklejek techniką sitodruku. Naklejki sitodrukowe na podobnej zasadzie mogą być używane w celach promocyjnych. Używa się ich chociażby dając na różnego rodzaju akcjach promocyjnych. W obrębie usług www.terraprinting.eu można decydować się również na specjalne naklejki wielkoformatowe. Są one wydrukowane na ploterach solwentowych. Wykorzystuje się je zwłaszcza do druku zdjęć oraz nadruków reklamowych. Z tego powodu metodę tę wykorzystuje się dla klientów, jakim będzie zależało na uzyskaniu wielobarwnych prac, jak na przykład folie na witryny sklepowe.

Drukowane naklejki mogą być docięte w dowolnym formacie. Finalny nadruk można dodatkowo zabezpieczać laminatem. Przedstawionej drukarni można zaufać, bo Terraprinting to marka z Zielonej Góry oferująca najwyższej jakości nadruki na odzieży oraz akcesoriach reklamowych. Specjalizacją marki są: znakowanie koszulek, nadruki na kubkach i na torbach. Wykorzystanie sitodruku wpływa na to, że oferta jest godna uwagi.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz