Interesująca wariacja na temat popularnego drinka Aperol Spritz – Ramazzotti Spritz

Aperol to trunek, który już od jakiegoś czasu nie ma sobie równych. Szczególnie pośród kobiet, o wysublimowanych gustach smakowych alkoholi. Opłaca się w takim razie wiedzieć, że pojawiła się alternatywa dla miłośników Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na stronie Tragos Del Mundo można odnaleźć cały przepis. I przekonać się, że zrobienie nie jest trudne. Tuż pod sposobem przygotowania można znaleźć również odnośniki do kolejnych trunków, o podobnych walorach smakowych.

Dlatego opłaca się zaglądać pod link https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ a także nabrać przekonania, że istnieje coś na równi dobrego jak modny Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym smaku a także dobrym zapachu. Jest to napój lżejszy, a więc smakuje zwłaszcza w gorące dni. Wyjątkowa formuła opiera się na smaku róży chińskiej oraz kwiatu pomarańczy. Jest to faktycznie oryginalne połączenie smaków. Drink taki idealnie zastąpi Aperol. Miłośnicy słodszych i musujących trunków nie będą zawiedzeni, gdy zasmakują Ramazzotti Spritz. Do zrobienia potrzebne są: Ramazzotti, woda gazowana, hibiskus oraz spora ilość lodu.

Wykonanie nie jest trudne a także nie zabierze wiele czasu. Do sporej szklanki dodaje się lodu. W następnej kolejności jedną trzecią szklanki należy uzupełnić różowym dodatkiem Ramazzotti. Do kieliszka dolewa się preferowane wino musujące. Finalnie, całość dekoruje się paroma liściami mięty. Uzyskany posmak jest wyjątkowo odświeżający. Miłośnicy lekkich trunków zaakceptują taką propozycję. Szczególnie kobiety, dla których liczy się to, by posmakować czegoś delikatnego, a zarazem rześkiego. Nie da się ukryć, że Ramazzotti Spritz to doskonała propozycja na spotkanie w towarzystwie przyjaciółek lub na imprezę ze znajomymi w letni dzień. Pewne jest, że o ile ktokolwiek raz posmakuje takiego napoju, to na stałe zapisze się do karty jego preferowanych koktajli alkoholowych.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz