Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika

Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika zrealizowana przez firmę Locus Home jest bardzo atrakcyjna, przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Inwestycja składa się z trzech domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej mającej od 65 m2 do dziewięćdziesięciu trzech metrów kwadratowych. Wybrany z oferty lipowa dom na sprzedaż ulokowany jest w miejscu urokliwym, lecz jednocześnie też przemyślanym pod kątem rodzin z dziećmi.

Z tego powodu jest tam dużo punktów świadczeń. Sporym walorem dla osób ceniących naturę jest widok na Skrzyczne. Samo umiejscowienie wskazanego osiedla zachęca też do aktywności na świeżym powietrzu. To tereny idealne na spacery, nordic walking lub jazdę na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk – o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Wszystkie budynki na tym osiedlu są energooszczędne, co zapewnia na przykład niższe koszty ogrzewania w zimie.

Domy wzniesione są w technice klasycznej murowanej, z materiałów, zapewniających doskonałą izolację cieplną oraz akustyczną. Osiedle jest ogrodzone, co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom. W okolicy ulokowane są wszystkie ważne punkty: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola a także restauracje. Każdy z udostępnionych obiektów jest scharakteryzowany na stronie www. Można też zapoznać się z galerią zdjęć i cenami. Następnie, podczas gdy ktoś się zdecyduje, to kwestie szczegółowe ustala już z deweloperem. Coraz więcej osób troszczy się o to, aby zamieszkać w prozdrowotnych okolicznościach, dlatego nie jest dziwne, że inwestycja w Dolinie Zimnika spotyka się z tak sporym zainteresowaniem. Domy w dobrej cenie i w dobrych warunkach są godne zauważenia. Zwłaszcza dla tych osób, które planują zamieszkać dalej od centrum miasta i lubią Beskidy. Z infrastrukturą w tej spokojnej okolicy nie będzie kłopotu.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz