Jak nawiązać kontakt z klientem – programy do komunikacji

Wielu freelancerów pracuje zdalnie i ma problemy z utrzymaniem kontaktu z klientami, zwłaszcza gdy w grę wchodzi wielu klientów. Komunikowanie się za pomocą poczty elektronicznej jest zawodne, jeśli chodzi o śledzenie zmian, rozmowy telefoniczne mogą zostać pominięte, a aktualizacje mogą zostać przeoczone lub zapomniane.

Umiejętność skutecznej komunikacji z klientami jest niezbędną umiejętnością każdego freelancera, niezależnie od tego, czy projektujesz grafiki, czy pracujesz nad największym projektem w swojej karierze. Oto skuteczny sposobów na doskonałą komunikacje z klientem i upewnienie się, że wszyscy pozostają po tej samej stronie.

Klamp to nowy sposób na freelancing. Każdy projekt na Klamp jest okazją do nawiązania kontaktu z klientem i otrzymania zapłaty za swoją pracę. W Klampie określasz zakres pracy, obszary, na których chcesz się skupić, oczekiwania i wreszcie cenę. Potencjalny klient może przejrzeć Twoją propozycję, zaakceptować wykres i wyceny projektu i rozpocząć współpracę.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz