Mierniki ozonu wyprodukowane przez zakład Ozon Food

Wykonywane szybko oraz precyzyjne pomiary ozonu w powietrzu są umożliwione, gdy właściciele firm zaopatrują się w czujniki ozonu w powietrzu od zakładu Ozon Food. Ozonowanie pomieszczeń jest znacznie częściej zastosowane, zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Nie tylko albowiem odświeża się powietrze, lecz głównie je dezynfekuje.

Można pozbywać się z otoczenia grzybów, bakterii, pleśni, bądź innych drobnoustrojów, a także brzydkich zapachów. Podane czujniki pozwalają zawsze właściwie ocenić występowanie ozonu. Konsumenci mogą korzystać także z licznych rozwiązań dodatkowych. Nad wyraz duża dokładność i pozyskiwanie danych bieżących to ogromne zalety osprzętu marki Ozon Food. Maszyny o kompaktowej konstrukcji mają perfekcyjne parametry użytkowe.

Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 ma doskonałe parametry powiązane z użytkowaniem. Jego precyzja oddziałuje na dalszą wydajność ozonowania i bezpieczeństwo zastosowania. W głównej mierze będzie nadawać się do małych zakładów przetwórstwa spożywczego. To zamawiający podejmuje decyzję, czy potrzebuje jeden czujnik, czy chciałby mieć ich kilka. Dostosowanie do wielu wskaźników pracy, imponująca szczelność a także wykonanie z tworzywa sztucznego wykazującego odporność na zniszczenie to zalety sprzętu. Firma wykonuje cykliczne przeglądy czujników, aby kupujący miał gwarancję, że są one sprawne.

Mierniki są skalibrowane indywidualnie, a jeżeli konieczny jest ich serwis, wszystko przebiega sprawnie. Dokładna specyfikacja produktu znajduje się na stronie. Ozon Food oferuje 2 modele: czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 oraz czujnik ozonu w powietrzu CO – 01. Każde wykorzystanie ozonu domaga się wcześniejszego zastosowania czujnika, bo skuteczność uzależniona jest od zagęszczenia. Jeśli ozon nie jest sprawdzany, to może okazać się gazem niebezpiecznym dla zdrowia oraz życia. O ile przedsiębiorcom będzie zależeć, aby procesy technologiczne były skuteczne i bezpieczne, to muszą przejrzeć ofertę.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz