Pierwsza randka – jakich błędów nie popełniać?

Pierwsza randka jest tym, co niesamowicie okazjonalnie wywołuje przychylne emocje. Mało jest wobec tego osób lubujących się w spacerowaniu na nie. Z drugiej zaś kwestii nie można ominąć pierwszego spotkania i umówić się od razu na drugie. Kolejność ma obowiązek pozostać zachowana. Jeżeli chcemy być z dziewczyną w związku, powinniśmy przejść przez ten paskudny etap: pierwszą randkę. Niektórzy mogą się oburzyć: jak to? Pierwsze randki są kiepskie? Niby dlaczego? – odpowiedź jest prosta: na pierwszej randce napotykają się dwie osoby, które z założenia nie wiedzą nic na swój temat, a chciałyby z tą drugą osobą utworzyć miłosną relację.

Przecież to się kupy nie trzyma! Gdyby to jeszcze były dwie osoby tej samej płci, to na pewno jakoś by się dogadały. Jednak na randkę idzie mężczyzna z kobietą, Marsjanin z Wenusjanką – to z założenia już nie ma sensu. A jednak każda para ma pierwszą randkę za sobą i żyją, dogadują się oraz wspominają ze rechotem dawne czasy, kiedy tak właściwie to właśnie na pierwszej randce oboje walczyli zrobić na drugiej osobie jak bardzo dobre wrażenie…
Pierwsza randka jest zawsze pełna pozorowania, przezorności i kultury. Kiedy pary po latach napomykają własne pierwsze umówione spotkanie, jest to temat wywołujący rozbawienie oraz masę śmiechu – także osób postronnych.

Często okazuje się, że małolat godzinami trenował nazwy francuskich dań serwowanych w restauracji, dokąd zaprosił swą wybrankę, a ona oraz tak nie mogła niczego przełknąć i marzyła o hamburgerze i frytkach. Oboje zachwalali podane wytrawne wino, a tak naprawdę smak przypominał obojgu denaturat. Silili się przy tym na rozmowy o francuskiej kuchni, chociaż żadne z nich nie miało o tym pojęcia. Kiedy w końcu po kolacji i spacerze po parku zaczęło mu burczeć w brzuchu, wybuchli śmiechem oraz ona przyznała się, że także jest głodna. W owym czasie dopiero otworzyli się przed sobą oraz przyznali się do swej miłości do hamburgera i frytek serwowanych w budce koło parku. I tak naprawdę dopiero w tym momencie – kiedy zajadali się frytkami – zaczął się ich oryginalny związek, a ukończyła tandetna główna randka.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz