Posiadająca spore walory estetyczne oraz solidna ceramika z Włoch

Sprzedawaniem designerskiej i trwałej ceramiki włoskiej zajmuje się punkt sprzedaży Sekret Elegancji. Efekt płytki, jaki można pozyskać to: marmuropodobne, kamiennopodobne, płytki imitujące beton, gres podobny do drewna a także loftowe. Znaczy to, że abstrahując, czy ktokolwiek szuka czegokolwiek w trendzie w większej mierze klasycznym lub może nowoczesnym, znajdzie coś pod własne gusta. Kiedy zaś nie do końca jest się zdecydowanym, to na witrynie sklepu można przejrzeć wybrane projekty albo umawiać na skonsultowanie z doświadczonymi ekspedientami ze sklepu. Zapewnione natomiast jest to, że dopasowując dowolne płytki drewnopodobne ich jakość wykonania będzie niepodważalny.

Płytki marmuropodobne zaliczają się do szczególnie popularnych. Marmur to surowiec kojarzący się z luksusem i niebanalnym stylem. Z tego powodu warto wybierać tego typu płytki, kiedy podobne efekty chciałoby się pozyskać w konkretnych wnętrzach. W asortymencie galerii włoskich płytek Sekret Elegancji można oczekiwać na duży dobór rodzajów płytek, w wielu wariantach kolorystycznych oraz designu. Produkty przypominające naturalny kamień rekomendowane są głównie do pomieszczeń zaaranżowanych nowocześnie. Udostępnione są również płytki ceramiczne przypominające beton, jakie polecane są do pomieszczeń industrialnych.

Minimalizm oraz prostota sprawiają, że płytki z tej grupy sprawdzą się także we wnętrzach minimalistycznych. Płytki imitujące beton przypominają prezencją i strukturą zrobioną z prawdziwego betonu ścianę lub podłogę. Tego typu gres pozostaje w trendach już od wielu sezonów i nic nie prognozuje, że miałoby się to zmienić. Do niebanalnych rozwiązań w ofercie wlicza się gres przypominujący drewno. Kafelki z ceramiki tego typu przeznaczone są do wykończenia podłóg jednocześnie w domach stylizowanych klasycznie, ale też nowocześnie. Szczególnie przypominają one strukturę i odcienie drzewa, a to kupujący decyduje jaki konkretnie typ wytypować.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz