Praktyczne główki fryzjerskie, będące pomocą w uczeniu się zawodu fryzjera

Jak wiadomo, trening czyni mistrza, w związku z tym hurtownia Progress zamieściła w propozycji sprzedażowej użyteczne główki fryzjerskie, pomagające w uczeniu się zawodu fryzjera. To akcesoria potrzebne, jeśli chodzi o nauczenie się przeróżnych usług oraz strzyżeń. W ofercie dostępnych jest kilkanaście typów główek fryzjerskich. Na większości z nich można uczyć się uczesać, farbować, modelować, nakręcać wałki lub strzyc. Do dyspozycji klientów zostają główki fryzjerskie o różnych rodzajach oraz długościach włosów.

Dostępne główki fryzjerskie wzbogacone są proteinami, żeby przypominały włosy naturalne. Są to włosy dłuższe, co pozwala się nauczyć większej liczby przeróżnych upięć. Trzeba jednak pamiętać, że tak czy inaczej włosy sztuczne zachowują się w inny sposób pod wpływem temperatury niż włosy naturalne.

Dostępne są również główki fryzjerskie do ćwiczeń, naturalne, przeznaczone do strzyżenia, uczesań i farbowania. W hurtowni Progress można zaopatrzyć się w główki damskie i w główki męskie, z zarostem lub bez brody. Główki fryzjerskie syntetyczne przeznaczone są do upinania oraz strzyżeń. Rozmiar włosów na modelach do ćwiczenia to od piętnastu centymetrów w wypadku główek męskich, do siedemdziesięciu centymetrów w przypadku modeli damskich. Główki fryzjerskie można zafarbować jak i dowolnie stylizować.

Mogą one posłużyć nad wyraz długo, kiedy tylko właściwie się o nie dba. Na witrynie internetowej hurtowni można zapoznać się z tym, jak zadbać o poszczególne modele główek. Spory asortyment hurtowni pozwala także zaopatrywać się w akcesoria takie jak: miski, pędzle, peleryny, fartuszki, folia aluminiowa, rękawiczki jednorazowe, klipsy, klamry, wałki, papierki. Bez takich produktów nie byłoby przecież możliwe stylizowanie fryzury, czy farbowanie. Można wobec tego posiadać zbiór rzeczy do uczenia, ale i do standardowego funkcjonowania w zakładzie.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz