Projektowanie oraz wykonawstwo materiałów stalowych o dowolnym wykorzystaniu

Przedsięborstwo STAL – HURT zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem materiałów stalowych o różnym zastosowaniu. W bogato prezentującej się propozycji sprzedaży i usług znajdują się: sita hardox o najwyższej jakości wykonania. Firma prosperuje na rynku od 1990 roku. Początkową domeną STAL – HURT były konstrukcje stalowe dla budownictwa sakralnego a także dla zakładów przemysłowych. Firma posiada w portfolio sporo prestiżowych projektów.

Działalność firmy skierowana jest także na: kopalnie podziemne, zakłady kopalni odkrywkowych, żwirownie, cementownie oraz na budowanie dróg. Od 14 lat STAL – HURT współdziała z jedyną na świecie hutą SSAB w Szwecji, wytwarzającą stal o nazwie HARDOX. 12 lat temu STAL – HURT została pierwszym członkiem HARDOX WEARPARTS, zmieniając jednocześnie oś działalności na markę zajmującą się sprzedażą oraz obrabianiem blach HARDOX. Znajdują one zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu: wydobywczym, drogowym, bądź recyklingowym. Blachy HARDOX posiadają imponujące parametry, wobec czego uchodzą za najlepsze w sektorze blach trudnościeralnych. Na witrynie www firmy STAL – HURT można zapoznać się ze szczegółowym opisem działania, usługami oraz danymi do kontaktu, o ile ktokolwiek jest zainteresowany współpracą.

Jeżeli też kogoś interesuje, jakie materiały oraz narzędzia będą nadawały się do obróbki a także do spawania stali HARDOX, to tak samo będzie mieć sposobność na odszukanie wiadomości z tego zakresu tematycznego. W ofercie STAL – HURT znajdują się także: przesiewacze, części do maszyn rolniczych oraz konstrukcje ze stali. O nich podobnie można dowiadywać się, rozmawiając z pracownikami. Zapewnione jest to, że w obszarze obrabiania stali podana marka jest bezkonkurencyjna. Projektowanie oraz wykonawstwo materiałów ze stali o różnym przeznaczeniu od 30 lat jest w tym zakładzie realizowane na imponującym poziomie.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz