Prosta obsługa kulek smakowych przeznaczonych do papierosów

Łatwa obsługa kulek smakowych dedykowanych do papierosów, jakie udostępnione są w punkcie sprzedaży Qlki motywuje palaczy do używania tych towarów. Udostępnione dla klientów posmaki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka oraz zielona herbata. Kapsułki smakowe należy umieścić bezpośrednio w filtrze papierosa, by uzyskać smak. Wystarczy włożyć wykałaczkę w połowie filtra, by powstał otwór na kulkę. Płaską stroną wykałaczki delikatnie wtłacza się kulkę w filterek i potem już tylko klika w kuleczkę.

Oferowane kapsułki są bezpieczne oraz zapewniają otrzymanie naturalnego aromatu. Każde z opakowań kulki do papierosów ma dedykowany aplikator, a także pochłaniacz wilgoci. To pozwoli zachować najwyższą jakość aromatu, a zależnie od liczby wytypowanych sztuk w zleceniu można utworzyć określoną liczbę papierosów z dobranym smakiem, chociażby mięty. Kulki oferowane w punkcie sprzedaży mają wielkość 3,2 milimetra i będą pasować do papierosów standardowych, slim i heets. Z witryny internetowej można dowiadywać się wszystkiego, a jeśli ktoś ma dodatkowe zapytania, to może konsultować się z pracownikami. Są to specjaliści, do których kontakt można znaleźć na stronie głównej. Z oferty mogą korzystać tak samo klienci biznesowi, jak i indywidualni.

Rozdzielone kategorie szczegółowo wskażą, gdzie kupujący mogą robić zakupy. Qlki jako jedyny, renomowany sprzedawca kapsułek smakowych oferują bezpieczne, wysokiej jakości produkty. Obsługa klientów w tym punkcie jest wzorowa. Dzięki temu, każdy może dobrać coś dla siebie bez trudności. Smakowe kulki będą pasować do papierosów klasycznych, slim oraz heets. Klienci biznesowi dostają oddzielnie kartę towaru, jaka upoważnia do kolejnego obrotu kulkami. O ile będą mieć taką potrzebę, to do kapsułek będą dołączone materiały reklamowe. Wobec tego, opłaca się rozpocząć współpracę z marką Qlki i sprzedawać kulki smakowe w punktach stacjonarnych sprzedającym papierosy.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz