Rękawice o przeznaczeniu ochronnym, dystrybuowane przez firmę HF Safety

Rękawice o przeznaczeniu ochronnym, dystrybuowane przez firmę HF Safety to wyroby najwyższej jakości, zaliczające się do środków ochrony indywidualnej. Dla klientów dostępne są rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki. O tym, jakie dopasować wyroby można dowiedzieć się, po zapoznaniu z poszczególnymi opisami na witrynie www. Można też skorzystać z porad ekspertów, jacy dokładnie ukażą, jakie rękawice powinni mieć w konkretnym zakładzie pracownicy.

Uwzględniane są zarówno wybrane stanowiska, jak i okoliczności pracy na nich pojawiające się. O tym, jak zrobić zakupy można dowiadywać się ze strony internetowej marki hfsafety.pl, co motywuje do zaznajomienia się również z pozostałym asortymentem. Rękawice ochronne zaliczają się do wyjątkowo często stosowanych ochron osobistych. Wynika to z tego, że w czasie pracy to bezpośrednio ręce są szczególnie narażone na oddziaływanie różnych szkodliwych elementów.

Można wyróżnić rękawice stosowane w warunkach niskiego ryzyka, jakie ochraniają przed powierzchownym zniszczeniem naskórka, temperaturą nieprzekraczającą pięciuset stopni Celsjusza i przed środkami chemicznymi o niezbyt mocnym działaniu. W następnej kategorii znajdują się rękawice do wykonywania zadań przy średnim ryzyku uszkadzania. Istnieje również podkategoria jaka obejmuje rękawice używane w okolicznościach wzmożonego ryzyka pojawienia się poważnego uszkodzenia. Rękawice dzieli się również pod względem materiału wykonania i dostosowuje na takiej podstawie do określonego środowiska pracy.

Poza rękawicami oferowane są również produkty z kategorii: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe a także produkty z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. HS Safety specjalizuje się też w dystrybuowaniu maszyn z ŚOI. Są one wdrażane w branżach takich jak: metalowa, elektryczna, spawalnicza, budowlana, elektronarzędziowa, narzędziowa oraz sektor BHP.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz