Renomowana szkoła językowa w Zabrzu

ACE to renomowana szkoła językowa w Zabrzu, w której na lekcje mogą chodzić zarówno dzieci, jak i dorośli. Szkolenia z języka angielskiego z jakimi można się zaznajomić pod adresem https://ace.edu.pl/angielski-dla-studentow są przygotowywane przez doświadczonych lektorów i będą odpowiadały z góry przyjętym regułom.

Każdy, kto zdecydowany jest uczyć się w takiej szkole językowej bez wątpienia może liczyć na pokonanie barier językowych. Imponujące rezultaty nauczania wynikają z nie tylko merytorycznego obycia nauczycieli, ale również tego że podczas zajęć panuje przyjemna atmosfera. W efekcie, uczniowie z chęcią rozmawiają w języku angielskim i z sukcesem zdają egzaminy językowe. Sale zajęć są duże oraz nowocześnie wyposażone, co również pozwala lepiej się uczyć. Dla uczących udostępnione są pomoce naukowe jakimi są tablice czy FunFloor.

Wykwalifikowana kadra wykorzystuje pomysłowe rozwiązania, dzięki czemu nawet takie osoby, które mają małe bariery językowe są w większym stopniu nastawione na uczenie się. Każda osoba, której będzie zależało na rozwinięciu własnych kompetencji językowych powinna zgłaszać się w takie miejsce. Wszechstronny pakiet kursów zawiera chociażby kursy dla młodzieży, przygotowujące do mini matury, czy też do zdawania matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. W czasie lekcji stosowana jest immersja językowa, gwarantująca całkowite zanurzanie się w języku angielskim.

W ramach oferty zajęć z języka angielskiego można zapisywać się na zajęcia indywidualne lub w grupie. Grupy językowe liczą do ośmiu osób, co jest korzystne dla osób biorących udział w zajęciach. Za każdym razem grupa dostosowana jest pod kątem metryki oraz poziomu wiedzy. Dużą popularnością cieszą się także kursy dla studentów, którzy dzięki zajęciom z native speakerem mogą decydować się potem na staż albo stypendium poza granicami kraju, nie obawiając się braku znajomości języka na wyższym poziomie. Wszyscy uczniowie z każdej grupy mają także opcję uzyskania certyfikatów językowych.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz