Rzetelna marka szkoleniowa, ukierunkowana na dalszą produktywność pracy kursantów

Gamma to rzetelna marka szkoleniowa, nastawiona na przyszłościową produktywność pracy kursantów. Sporym atutem wspomnianej marki jest to, że obecnie szkolenia odbywają się także w trybie online lub mogą przyjąć formę hybrydową. Główna tematyka kursów krąży wokół zagadnień takich jak: sprzedaż i obsługa klienta, efektywność osobista, szkolenia dla HR, przywództwo i zarządzanie, szkolenia dla administracji lub Team Building Edutainment.

Prelegenci, którzy stworzyli w tej firmie solidny zespół to specjaliści, którzy mogą pochwalić się wieloma poleceniami. Zaprezentowana firma szkoleniowa ma w dorobku sporo realizacji i mnóstwo dobrych opinii. Dewiza firmy Gamma to: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Pokazuje ono w pełni ukierunkowanie do wdrożeń oraz projektów rozwojowych. Trenerzy w trakcie każdego szkolenia nastawieni są na dostarczenie pozytywnej zmiany na pułapie: wskaźników biznesowych, wyników badań lub obserwowanej różnicy w zachowaniu uczestników.

Na początku każdy trener rozpoznaje potrzeby uczestników oraz ich przełożonych, na fundamencie jakich ustala cele i czynności umożliwiające wdrożyć nowe umiejętności w praktykę zawodową. Ukierunkowanie trenerów może przełożyć się na zaangażowanie uczestników oraz umożliwia osiągać zadowalające wyniki. Jeszcze przed rozpoczynaniem projektu klientom zadaje się pytanie: „Po czym poznać, że uzyskaliśmy zamierzone efekty?”. Cele definiowane są w taki sposób, żeby później można było z usatysfakcjonowaniem zaprezentować efekty wszystkich projektów. Z techniką pracy i wartościami firmy można obeznać się na witrynie internetowej. W dodatku, na witrynie zamieszczona jest Strefa Wiedzy. Obejmuje ona kilka elementów: raporty HR, pigułki wiedzy, recenzje i biblioteki książek, jak i materiały video. Content rozdzielony w poszczególne kategorie pomaga kursantom w lepszym przyswojeniu wiedzy.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz