Simsy dalej modne – z jakiego powodu?

Wielbiciele legendarnej gry strategiczno – symulacyjnej pewnie z niecierpliwością czekali na następną jej część. Trzecia część atrakcyjnej na całym świecie generacji Simów jest pełna oryginalnych możliwości, jakie zachwycą wszystkich graczy. Od tej pory bo grając w Simów możemy pomiędzy innymi poruszać się po całym mieście, można również tak kierować tworzone postacie, aby odwiedzały bibliotekę, siłownię lub księgarnie. Swobodne poruszanie się Simów jest niewątpliwie najogromniejszą zaletą trzeciej części tej prawie już kultowej gry. Dzisiaj grając w „The Sims 4” jesteśmy w stanie także nawiązywać różnorodne znajomości, co wydaje się nadzwyczaj interesującym rozwiązaniem. To jednak nie koniec nowości, jakie przygotowali dla nas twórcy. „The Sims 4” to również gruntownie pionierskie aplikacje, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze dokładniejsze postacie – więcej na domenie internetowej the sims 4 download. Gra wzbogacona została bowiem w tak zwany kreator tworzenia postaci.

Jest to dosyć interesujące i nadzwyczaj rozbudowane narzędzie, to właśnie dzięki któremu gracze mogą dość szczegółowo definiować wygląd tworzonych przez siebie postaci. Od tej pory samodzielnie jesteśmy w stanie w takim razie nazywać Simów, modernizować ich rysy twarzy, zrobić ponadprzeciętny makijaż, a nawet… ubrać w olśniewającą kreację! Narzędzie to sprawiło, iż gra staje się jeszcze bardziej wciągająca. Nie wierzysz? Wypróbuj sam! Tworzenie Simów dla większości graczy jest fascynującym wyzwaniem, bo każdy pragnie, żeby to jego kreacja była tym świetnym Simem. Prócz kreatora konstruowania postaci trzecia część „The Sims” została jeszcze wzbogacona w tak zwany kreator stylu. Jest on również prawidłowo rozbudowany, a i oferuje wiele możliwości.

To naturalnie dzięki tej aplikacji można bowiem samodzielnie dobierać i zmieniać dokładnie wszystko. Śmiało można w następstwie tego wybierać ukochane kolory, decydować o stylu mebli lub o wzorach podłogi. Zarówno dzięki dodatkom, jak i wszystkim po raz pierwszy pojawiającym się aplikacjom, trzecia część popularnej gry „The Sims” zyskuje na znaczeniu. Warto również zauważyć, iż w tej edycji Simów pojawiają się także oryginalne opcje, jakie pozostały zaczerpnięte z wcześniej wydanych akcesoriów (pomiędzy innymi do drugiej części gry).

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz