Skład zestawów usług, jakie wykonuje marka Fotobu.pl

Zakres zestawów usług, jakie oferuje marka Fotobu.pl jest wyjątkowo precyzyjnie określony, atrakcyjny dla odbiorców a także szczegółowo zaprezentowany na witrynie online marki. Tuż obok również wyznaczona jest cena, co pozwala zainteresowanym szybciej podjąć decyzje na co się zdecydować. Współpraca z firmą też jest prosta. Wystarczy obeznać się z fotolustro, zapytać o wolny termin, w czasie gdy planujemy naszą uroczystość, omawiać szczegóły z pracownikami kreatywnej firmy eventowej oraz… naszykować się na idealną zabawę w otoczeniu wysokiej jakości, zabawnych gadżetów.

Dla zainteresowanych udostępnione są pakiety: Max, Premium, Standard i Basic. W pakiecie Max uwzględniono: rozstawienie fotobudki od początku wydarzenia do {północy|godziny 24:00), nielimitowaną ilość fotografii, wywołujące uśmiech gadżety, tło do dopasowania, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, pomoc asystentów podczas zabawy, utworzenie spersonalizowanej galerii internetowej oraz otrzymanie DVD z fotografiami. Pakiet Premium zawiera: cztery godziny znakomitej zabawy, nielimitowaną ilość fotografii, wywołujące uśmiech akcesoria, tło do dopasowania, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, pomoc animatorów w czasie zabawy, utworzenie prywatnej galerii www a także otrzymanie DVD ze zdjęciami.

Zleceniodawcy decydujący się na zestaw Standard mogą oczekiwać na trzy godziny frajdy, plus: nielimitowaną liczbę zdjęć, śmieszne akcesoria, tło do dopasowania, funkcję podpisu, animacje GIF, personalizację wydruków, opiekę asystentów w czasie zabaw, utworzenie prywatnej galerii internetowej oraz otrzymanie DVD z fotografiami dla osób biorących udział w zabawach. Zestaw podstawowy zawiera: dwie godziny zabawy a także pozostałe opcje z pakietów w większym stopniu rozbudowanych czasowo. Niezależnie w takim razie od tego, na jaki ktoś zdecyduje się pakiet, może spodziewać się idealnej zabawy oraz tego, że goście będą zachwyceni. Różny jest tylko czas wyznaczony na korzystanie z fotolustra.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz