Specjalista SEO posiadający bardzo imponujące lata praktyki

Kris Gomula to konsultant Search Engine Optimization mający nad wyraz duże doświadczenie. Dotychczas zatrudniony był on w agencjach na terenie Europy i w Ameryce Południowej. Agencia SEO jaką prowadzi proponuje zleceniodawcom pozyskanie bardzo dobrych efektów, ze względu na to, że wdrożenie a także rozwój, plus sprawdzanie działań w sieci nie będą miały dla niego jakichkolwiek zagadek. Polski specjalista posługuje się językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim i hiszpańskim.

Z tego względu może pomagać zleceniodawcom nie tylko z Chile, ale również z pozostałych krajów. Zawsze oferuje kompleksowe metody SEO, zapewniając zleceniodawcom duży ruch na stronie biznesu albo innego rodzaju działalności jaką prowadzą. Kris Gomula ma wykształcenie zarówno w kierunku projektowania stron internetowych, jak i marketingu wraz z zarządzaniem. Można oczekiwać na to, że ekspert będzie zajmować się nie tylko SEO, ale też promocją, albo polepszeniem struktury konkretnej strony, by nawigacja była mniej skomplikowana. To sprawi, że użytkownicy, jacy znajdą się na konkretnej stronie będą w większym stopniu zmotywowani do zakupu wyznaczonych towarów, czytania artykułów, zrobienia użytku z konkretnych świadczeń, bądź też przeglądania wszystkich podstron i polecania konkretnej witryny innym osobom, jakie zaliczają się do do grupy docelowej.

Sfery działania Krisa Gomuli to: optymalizacja, link building, audyty SEO, doświadczenie użytkowników, interfejs użytkownika, marketing treści, CRO, strategie AdWords, e – mailowe kampanie marketingowe, kampanie wykorzystywane w mediach społecznościowych, analityka online. Dzięki umiejętnościom danego eksperta można de facto odkryć potencjał określonej witryny. Z tego względu, jeżeli ktokolwiek czuje, że jego strona wymaga wsparcia, ma mało odwiedzin albo jego wyniki sprzedaży nie są zachwycające, to powinien decydować się na bezpłatny audyt od Krisa Gomuli. Po jego analizach oraz po obeznaniu się ze stylem pracy eksperta SEO bez wątpienia zdecyduje się na współpracę.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz