Specjalistyczne świadczenia przeprowadzkowe z Polski do Niemiec

Profesjonalne świadczenia przeprowadzkowe z kraju do Niemiec oferuje firma Ravel. Klienci korzystający z tych usług docenią to, że przeprowadzki z niemiec do polski są zawsze wyceniane na podstawie indywidualnych przesłanek. Wszechstronna propozycja sprzedażowa obejmuje: dostarczenie materiałów do zapakowania, demontaż elementów umeblowania, zapakowanie i zabezpieczanie dobytku, załadowanie i rozładunek dobytku, sprawny i wykonywany o czasie transport. Po akceptacji oferty klient podpisuje sprecyzowaną a także zgodną z przepisami prawa umowę. Podane są w niej warunki, rozkład przeprowadzki oraz obowiązki firmy jak i klienta.

Elastyczne terminy to następny atut firmy Ravel. Można między innymi dzięki temu już wcześniej zarezerwować dla siebie termin. Co znaczące, przeprowadzki mogą zostać zarezerwowane także w weekendy. Zakładowi można stuprocentowo ufać, bo posiada certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym towarów. Każdy transport na odcinku Polska – Niemcy, Niemcy – Polska a także na terenie Niemiec jest objęty ubezpieczeniem, co jest gwarancją dla klientów, że Ravel dba o wszystko w trakcie przejazdu. Ze swojej strony firma zapewnia zleceniodawcom: punktualność, sprawne samochody przeprowadzkowe, rzetelność kierowców, a także bezpieczeństwo. Ravel ma adekwatne materiały zabezpieczające a także wyspecjalizowany sprzęt. Najwyższej jakości materiały pakowe sprawdzą się w każdej sytuacji.

Firma ma nad wyraz duże doświadczenie, dlatego obsługiwać może klientów abstrahując od tego, do jakiego miasta się przeprowadzą albo z jakiego się wyprowadzają i powracają do Polski. Pracownicy doskonale znają wszystkie drogi i w każdej sytuacji rozsądnie ustosunkowują się do tego, co dzieje się na drodze. Co więcej, że świadczenia kierowane są do klientów prywatnych, to mogą być także skierowane dla przedsiębiorstw. Pracownicy firmy mogą także przewozić załadunek ciężki, taki jak fortepiany. Pracownicy oddelegowani do tych zadań są bardzo sprawni fizycznie oraz właściwie przeszkoleni.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz