Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu

Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są chorzy z chorobami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a jeśli to konieczne, pacjenci poddawani są specjalistycznemu leczeniu, również chirurgicznemu. Spis operacji, jakim można się poddać opublikowany jest na witrynie gabinetu. Można przeczytać, jak przebiega prywatny urolog, zobaczyć dane do kontaktu i zarejestrować się na pierwszą konsultację. Lekarz realizuje kompletny zakres leczenia chorób układu moczowego i męskich narządów płciowych.

Kompletna diagnostyka rozszerzona jest zawsze o badanie USG. Zabiegi i operacje, jakie są robione w takim miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej a także biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma doskonałe wykształcenie i stale dokształca się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można wobec tego spodziewać się, że usługi medyczne będzie wykonywać na najwyższym poziomie. Cechuje go też spersonalizowane podejście do każdego pacjenta. Przed podejmowaniem konkretnych działań lekarskich zapoznaje się z historią choroby wybranej osoby. Całościowe nastawienie powoduje, że chorzy szybciej cieszą się zdrowiem albo łagodniej przechodzą objawy choroby. W trakcie długoletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, tak samo laparoskopowe, jak i tradycyjne. Zdał także kurs z zakresu ultrasonografii w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To specjalista, jakiemu można w 100% ufać.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz