Sprawdzone podejście odnośnie spraw interesantów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego

Profesjonalne ukierunkowanie wobec zleceń interesantów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego to idealna wizytówka takiego biura. Klienci mogą liczyć na wszechstronną pomoc prawną oraz reprezentowanie w obszarze spraw: cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych, czy z obszaru prawa pracy. Kancelaria adwokacka Zabrze oferuje usługi zarówno wobec klientów prywatnych, ale też wobec przedsiębiorstw. Usługi proponowane są na terenie Śląska – przed wszystkimi sądami oraz pozostałymi instytucjami. Jeżeli natomiast klienci tego oczekują, to mają okazję też liczyć na pomoc na terenie całego kraju.

Wiodącą specjalnością wskazanego adwokata są sprawy powiązane z darowiznami. Zleceniodawcy mogą zgłaszać się w sprawach jakimi są: zawarcie umowy darowizny, zabezpieczenie interesów obu stron, albo reprezentowanie interesantów w przypadku niedomówień powiązanych z cofnięciem darowizny tak samo po stronie darczyńcy, ale też przyjmującego darowiznę. Kancelaria doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego ma również spore doświadczenie w obrębie obsługi prawnej korporacji. Realizowane są przykładowo sprawy w obrębie: dogłębnej analizy wyceny inwestora, poradnictwa inwestycyjnego lub bieżącego doradztwa prawnego w wielu dziedzinach, w tym też w dziedzinie nowych technologii. Adwokat Szymon Solarski stworzył otoczenie prawne dla wprowadzenia na rynek prawny tematycznych aplikacji mobilnych.

Okazują się one przydatne na przykład w proponowaniu usług prawnych drogą elektroniczną bądź w tworzeniu mechanizmów prawniczych funkcjonowania sklepów online. Adwokat Szymon Solarski specjalizuje się również w problematyce RODO, czy w reprezentacji zleceniodawców przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Z tego względu, klienci biznesowi, którzy zdecydują się na współpracę z zaprezentowanym adwokatem mogą być pewni, że ich interesy zostaną maksymalnie zabezpieczone pod kątem prawa.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz