Sprzedaż oraz kupno nieruchomości we współpracy z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz

Sprzedaż i zakup nieruchomości współpracując z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz to możliwość, z jakiej warto skorzystać. Specjalistka działająca w województwie małopolskim ma spore doświadczenie i stale się rozwija. Dlatego pomaga zleceniodawcom sprawnie oraz bezpiecznie przejść przez proces sprzedawania nieruchomości. Podczas sprzedaży Joanna Bogacz na początku przeprowadza szczegółową analizę rynku, a później wyznacza cenę nieruchomości, żeby odpowiadała wymaganiom klientom. Pośredniczka zabiega o promocję nieruchomości oraz zgromadzi niezbędne dokumenty. Opracowana skuteczna strategia sprzedaży sprawia, że wszystko odbywa się w takim terminie, na jakim zależy klientowi. Profil nieruchomości zostanie przez mieszkania na sprzedaż przedstawiony wyjątkowo rzetelnie.

Wszechstronna obsługa zawiera: robienie fotografii i filmów, przygotowanie ogłoszeń, rozmowy telefoniczne w imieniu klienta, obsługę korespondencji mailowej, umawianie spotkań z osobami interesującymi się nieruchomością oraz wykonanie prezentacji nieruchomości. Joanna Bogacz zajmie się też finalizacją transakcji u notariusza i przekaże nieruchomość w oparciu o protokół zdawczo – odbiorczy. Kiedy ktokolwiek chciałby kupić nieruchomość również może skorzystać ze świadczeń specjalistki. Odnajdzie ona dla niego propozycje dopasowane do prywatnych oczekiwań, a następnie przeprowadzi prezentację idealnych. Po znalezieniu odpowiedniego lokum zajmie się też procesem odbioru mieszkania.

Interesant zaoszczędzi wiele czasu, a także może skorzystać z rzetelnego poradnictwa dotyczącego tego, jakie aktualnie trendy panują na rynku nieruchomości. Wszechstronna pomoc przystosowana jest do imponujących standardów. Warunki współpracy są dla zleceniodawców jasne, a wystosowany rozkład działań pokazuje, że ekspertka doskonale ma pojęcie, na czym musi się skoncentrować. W czasie pierwszej konsultacji pośredniczka do spraw nieruchomości analizuje oczekiwania zleceniodawców i zabiega, żeby mogli oni odczuwać wsparcie na każdym z etapów współpracy.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz