Stuprocentowa przyjemność z picia kawy

Maksymalna radość ze spożywania kawy jest zagwarantowana, kiedy zakupi się Ekspres Jura, czyli automatyczny ekspres ciśnieniowy. Wywodzące się ze Szwajcarii ekspresy, które można zamówić w sklepie Broda cechują się idealną jakością. Konkretne modele zaprojektowane są na podstawie unowocześnionych technik, w efekcie jest okazja faktycznie odczuć, że smak kawy wyraźnie odróżnia się od tej, która robiona jest w tradycyjnych okolicznościach lub przy zastosowaniu innego ekspresu. W modelach wskazanych ekspresów wszystko zostało przemyślane szczegółowo: łatwa obsługa wyświetlacza z tekstem, wykorzystanie pokrętła o perfekcyjnej ergonomii, łatwy sposób obsługi całego ekspresu. Panel oprogramowania jest opracowany według nowoczesnych standardów, jakie wręcz można uznać za nowatorskie. Wystarczy wobec tego tylko kilka ruchów, by móc chwalić się kawą tak {dobrą|smaczą|smakowitą jak z przygotowania zawodowego baristy. Można przyrządzić aż 6 specjałów kawowych, świeżych, subtelnych oraz aromatycznych. Ziarna kawy zmielone są wręcz błyskawicznie, ze względu na wykorzystanie udoskonalonych kątów cięcia.

Espresso o wyśmienitym smaku można otrzymać, ze względu na zastosowanie Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej. Rewolucyjna technika optymalizuje czas wydobywania tego co najlepsze, tłocząc gorącą wodę przez zmieloną kawę w błyskawicznych sekwencjach. Dzięki temu, z całej masy zmielonej kawy można otrzymać pełnię posmaku oraz aromatu.

W ekspresach Jura zastosowany jest także Inteligentny System Wody z automatycznym czujnikiem filtra. Filtr CLARIS chroni ekspres automatyczny przed osadami z kamienia a także wytrąca z wody substancje, jakie mogłyby wpływać negatywnie na jej smak oraz zapach. Z uwagi na to, że filtr działa zgodnie z zasadą przepływania grawitacyjnego, w każdej sytuacji filtruje jedynie tę ilość wody, jaka jest konieczna do zrobienia wytypowanej przez użytkownika ekspresu kawy. Czyszczenie nowoczesnego ekspresu jest tak samo proste jak robienie kawy. Wystarczy wcisnąć właściwy guzik, by załączyć zespolone programy do popłukania i wyczyszczenia.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz