Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń a także Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO oferowane przez firmę Ozon Food

Ozonowanie żywności jako nowoczesne rozwiązanie w branży spożywczej jest też coraz bardziej doceniane w Polsce. Firma Ozon Food oferuje przemysłowe systemy ozonowania i instalacje z wykorzystaniem jakich umożliwione jest zrealizowanie dokładnie tego typu świadczeń. Inżynierowie nie bez powodu prezentują skorzystanie z takiej opcji jako: zamianę tlenu na zyski. System dla każdej z firm opracowany jest na indywidualnych zasadach, wobec czego można oczekiwać wymiernych zysków.

Każda z instalacji będzie dopasowana do tego, co jest konieczne w wyznaczonym miejscu. W rezultacie, kompletna obsługa linii i obróbka produktu może stać się wydajna. W zakładzie będzie mniejsza liczba przestojów, będą panowały doskonałe warunki pod względem higieny i zminimalizowane będą kwoty dezynfekowania. Może zyskać na tym nie tylko nabywca, czyli konkretna marka, lecz też konsumenci, jacy otrzymają zdrowe wyroby.

Wykorzystanie ozonu powoduje, że dane produkty będą sterylniejsze, lepiej utrzymane oraz świeższe. Firma korzystając z instalacji zużyje mniej wody oraz prądu, co jest zarówno korzystne finansowo, jak i ekologiczne. Korzystają: wytwórca żywności, kupujący i przyroda. Autorsko opracowane, świetnie funkcjonujące systemy ozonowania opracowane w firmowym laboratorium są zawsze przygotowane na podstawie tego, jakie są oczekiwania w konkretnym zakładzie.

Z tego powodu w trakcie uzgodnienia wszystkiego trzeba precyzyjnie zaprezentować własne oczekiwania oraz to, jak na co dzień przebiega praca w zakładzie. Finalnie instalacja będzie wykonana w taki sposób, jak wymagają tego właściciele, jak i pracownicy firmy. Można dzięki temu liczyć również na oszczędności oraz na przewagę nad konkurencją. Instalacje rozdzielone są na: Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną, Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń, a także Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną obejmują modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 i Modułowy System GWTech. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń to system DH – 01. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO to z kolei: turbinowy system KAO, system TIR –KAO – 20/12 oraz system KAO – 05/12.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz