Sztuczne rzęsy ile się trzymają? Na ile wystarczają sztuczne rzęsy?

Rzęsy kępki do samodzielnego założenia

Rzęsy kępki jest to produkt jednorazowy. Modele tego typu wytrzymują tak długo, aż nie zostaną ściągnięte bądź nie odpadną. Założone rano, należy zdjąć wieczorem przed snem. Ich aplikacja to proces, który wymaga obecności kleju do rzęs. Można je znaleźć w wielu specjalistycznych sklepach, a koszt jednego egzemplarza jest znikomy – zaledwie kilka złotych.

Rzęsy na pasku – gotowe modele dla kobiet

Do ich aplikacji również potrzebujesz kleju. Rzęsy na pasku to produkt wielorazowy, ale jednodniowy. Zalecane jest ściąganie rzęs na koniec dnia, a następnie oczyszczenie z pozostałości kleju i czyszczenie w płynie micelarnym. Zwykle tego typu rzęsy dedykowane są do użytku na poziomie około 20 aplikacji.

Rzęsy magnetyczne, zakładane bez kleju

Rzęsy magnetycznie mają charakter wielorazowy i także należy je zdejmować przed snem. Ich największą zaletą jest elastyczność i wygoda. Po zdjęciu nie należy ich czyścić specjalnymi środkami, ponieważ zakładane są bezklejowo – trzymają się za pomocą magnesów. Dla własnej higieny można czyścić je płynem micelarnym i aplikować dowolnie – powinny wytrzymać kilkadziesiąt aplikacji.

Rzęsy objętościowe do przedłużania

Rzęsy objętościowe do przedłużania to zwykle gotowe kępki, które cechuje brak węzełka na dole. W ofertach sklepów znajdują się sztuczne rzęski gotowe do przyklejenia lub kasetki z pojedynczymi rzęsami i pobierać samodzielnie rzęsy w dowolnej ilości, aby tworzyć z nich kępki. To odrobinę pracochłonne, wymaga doświadczenia i najczęściej ukończenia specjalnego kursu. Trwałość rzęs do przedłużania metodami zwiększającymi objętość to 2-4 tygodni w zależności od wielu czynników, ale duże znaczenie mają umiejętności stylistki rzęs oraz prawidłowe przygotowanie do zabiegu.

Sztuczne rzęsy – jakie wybrać

Wybór tak naprawdę należy do Ciebie i będzie uzależniony od Twoich wymagań. Jeżeli kochasz szybkie rozwiązania, z pewnością spodobają Ci się rzęsy magnetyczne. Jednak, jeśli rano masz odrobinę czasu, a chcesz uzyskać naprawdę wyjątkowy efekt, rozejrzyj się za kępkami lu rzęsami na pasku.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz