Wózki MDE jako idealna alternatywa dla klasycznych metod przewożenia załadunku

Wózki MDE jako idealna alternatywa dla tradycyjnych technik przewożenia ładunku to maszyny, jakie projektuje firma MDE – Lifts. Sprawdzają się w zastępstwie dla wind i podnośników zamontowanych na stałe. Spełniają wiele funkcji, co jest poza uniwersalnością ich następnym atutem. Poza tym, cechuje je spora wydajność pracy, aż do dwudziestu pięciu załadowań z akumulatorem żelowym i nawet do pięćdziesięciu załadowań przy wykorzystaniu baterii litowo – jonowej. Udźwig wózka umożliwia załadowanie palet do pięciuset kilogramów, a mimo to maszyna nie zajmuje wiele powierzchni.

Jako że wózki nie będą każdorazowo przewiezione w aucie, zmniejszą się także koszty zużycia paliwa. Można także jednocześnie zaoszczędzić przestrzeń, jaka byłaby wyznaczana na załadunek wyrobów. Wózki MDE można stosować na dowolnym pojeździe firmowym. Jeśli natomiast samochód się zepsuje, to użytkownik wie o tym, że wózek będzie kompatybilny z innym samochodem zastępczym.

Kupując winda samo-załadowcza można spodziewać się, że w przedsiębiorstwie wszystkie kwestie logistyczne zostaną rozwiązywane.

Załadunek towaru wykonany na wielu samochodach z floty to duża oszczędność. Hydrauliczny wózek paletowy od MDE – Lifts jest urządzeniem, jakie na pewno nie zawiedzie pewnych wymagań. Przedsiębiorstwo z branży wyposażenia transportu i magazynu proponuje maszyny, jakie wyróżnia najwyższa jakość użytkowa. Specjaliści w niej pracujący o wózkach paletowych wiedzą wiele, czyli udzielają rady kupującym odnośnie tego, jak z nich najlepiej korzystać. Projekt wózków jest stale udoskonalany. To efekt tego, że wraz z wieloletnim doświadczeniem specjaliści poznali problemy użytkowników w trakcie załadunku oraz rozładunku towaru.

Kupujący robiąc zakupy w tym miejscu są świadomi, że otrzymują urządzenie działające wszechstronnie. Właściciele firm, którzy już byli zdecydowani na kupno wózków wystawiają dobre opinie i podkreślają, że opłaca się też sprawdzić cenę, bo systematycznie udostępniane są promocje.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz