Wykwalifikowani eksperci kredytowi z SDP Finanse

Doświadczeni eksperci od kredytów z SDP Finanse pomagają w poprawnym ich zebraniu i wypełnieniu. Na każdej rozmowie zrozumiałym językiem tłumaczą niejasne przepisy lub wymagania banków wobec kredytobiorców. Dla specjalistów priorytetem jest to, żeby klient przed podpisaniem dokumentu był pewny i świadomy tego, co podpisuje. Z tego powodu doradcy wyjaśnia, co należy mieć na uwadze gdy składa się wniosek o przyznanie kredytu hipotecznego.

Klienci zachwalają elastyczne podejście specjalistów, jacy pozostają dyspozycyjni dla nich przez siedem dni w tygodniu, nawet w dni świąteczne. Doradztwo kredytowe nie kończy się w momencie, gdy konsument otrzymuje kredyt. Poza jak dostać kredyt na mieszkanie specjaliści czuwają nad tokiem złożenia wniosku oraz zaopiekują się klientami w czasie uruchomienia kredytu i po finalizacji kupna wymarzonej nieruchomości. To obowiązuje, jeśli klienci mają jakiekolwiek pytania.

Ceniona agencja pośrednictwa finansowego dobierze optymalną opcję, dzięki jakiej można będzie spłacić kredyt bez przeszkód. Na witrynie agencji udostępniony jest kalkulator dzięki jakiemu można zdecydować się na najlepszą opcję kredytowania na mieszkanie jeszcze przed wizytą w biurze. Samo wynagrodzenie dla specjalistów z SDP Finanse wypłacą banki.

Klient agencji nie poniesie opłat. Dostaje ofertę w oddziale banku. Bez wątpienia usługa SDP Finanse zmniejszy opłaty kredytu. Bank nie musi prowadzić relacji z potencjalnymi klientami, a kontakt nawiązuje jedynie w chwili zaakceptowanego uruchomienia kredytu. Zyskują na tym wszystkie strony: SDP Finanse, bank oraz kredytobiorca. Mając parę propozycji sprawdzonych, kredytobiorca może odważniej prowadzić negocjacje z bankiem. Może też zabezpieczyć się przed nieoczekiwaną odmową kredytu w jednym z banków albo przed opóźnieniami w wydawaniu decyzji kredytowej. To, że klienci tak dużo zyskują, motywuje ich do tego, by skonsultować się z SDP Finanse.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz