Wykwalifikowani specjaliści od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Doświadczeni specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla ciężarówek. Działający przez 24 h serwis opon w zakresie pogotowie wulkanizacyjne oferuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż konkretnych opon rolniczych, reparację opon metodą na zimno albo na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół metodą klasyczną lub proszkową, a także sprawdzenie ciśnienia w oponach.

Kiedy zaś uszkodzenia opony w pojeździe ciężarowym są duże, można w serwisie bezzwłocznie zakupić nowe opony i skorzystać z usługi ich założenia przez ekspertów. Opony będą dopasowane wzorowo do każdej ciężarówki albo naczepy. Jeśli wobec tego tylko kierowca w czasie trasy ma trudności z ogumieniem, powinien nawiązać kontakt z zakładem. Im prędzej opony zostaną naprawione lub wymienione, tym lepiej może wpłynąć to na dobre imię przewoźnika.

Numer opublikowany jest na stronie internetowej, wobec czego nikt nie będzie mieć problemu ze skontaktowaniem się. Mobilny serwis dla TIRów oferuje też: naprawy mechaniczne w kompletnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, jak i naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza Wielkopolski do odpowiedniego warsztatu. Reparacja lub zmiana opon to domena wskazanej marki. Wyważanie kół również zrobione jest tak szybko jak to umożliwione. Opłaca zaznajomić się ze stroną serwisu, żeby nabrać przekonania do proponowanych usług.

Opony w ciężarówkach narażone są na duże obciążenia, a ich naprawa może być skomplikowana. Nie ma nazbyt wiele zakładów stacjonarnych zajmujących się zmianą opon w ciężarówkach. Z tego względu opcja skorzystania z mobilnego serwisu jest dla wielu osób czymś atrakcyjnym. Imponująca wiedza, umiejętności ekspertów a także indywidualne nastawienie do zgłaszanych usterek przyczyniają się do tego, że firma jest rekomendowana pośród kierowców ciężarówek.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz