Zapisy umowy zawieranej z wypożyczalnią aut CarSprint

Zapisy umowy podpisywanej z wypożyczalnią pojazdów CarSprint są jasne od początku zawierania umowy, dlatego klienci z chęcią zdecydowani są na współpracę właśnie z tą firmą. Kiedy natomiast jakiś kierowca ma pytania a propos oferty, to zawsze może skontaktować się z pracownikami firmy. Kwoty, jakie obowiązują w wynajem aut Tarnów dotyczą konkretnego modelu samochodu, obejmują kompletne ubezpieczenie OC/AC/NW, wraz z nielimitowanymi kilometrami. Kierowcy, którzy pożyczają auta powyżej 16 dni mogą oczekiwać na indywidualny kosztorys. Wszystkie koszty bazują na VAT 23%. Każda kwota podana jest za 24 h wypożyczenia. Za usługę wypożyczenia można płacić gotówką w polskich złotówkach, amerykańskich dolarach, euro a także w angielskich funtach. Jest to wyjątkowo komfortowe dla klientów z zagranicy, którzy nie muszą przejmować się posiadaniem gotówki, podczas gdy korzystają z usług firmy i samochód po przylocie do Polski jest dla nich odstawiony na lotnisko.

Jeśli jest taka konieczność, to w cenie wynajmu otrzyma się fotelik dla malucha gratis, z czego najczęściej korzystają urlopowicze. Wszystkie samochody wchodzące w skład floty CarSprint posiadają klimatyzację. Na stronie www wypożyczalni można zaznajomić się z udostępnionymi modelami samochodów, kosztami oraz ich szczegółowym opisem. Dzięki temu klienci mogą spodziewać się, że otrzymają samochód dostosowany do ich potrzeb.

Na witrynie wypożyczalni podawane są także bieżące promocje dla klientów a także informacje kontaktowe. Można więc natychmiastowo sprawdzić, co jest godne uwagi a także kontaktować się z pracownikami, aby wynajmować samochód osobowy albo dostawczy. Na usatysfakcjonowanie z usługi oddziałują w dodatku elementy jakimi są: czyste auto, możliwość zakładania fotelików dla najmłodszych, najmniej formalności podczas załatwienia wynajmu, wykorzystanie w pojazdach użytecznej nawigacji GPS oraz wykonywany regularnie serwis dostępnych aut.

A teraz przeczytaj coś jeszcze:

Dodaj komentarz